OTTIMA

Organizacje powiązanePołudniowy Klaster KolejowyJednostka inspekcyjna AsBo

Aktualności

Zapraszamy na Konferencję Logistyka dla Przemysłu

Zapraszamy na Konferencję Logistyka dla Przemysłu

Miło jest nam poinformować, iż OTTIMA plus dołączyła do grona Partnerów Konferencji organizowanej w ramach projektu Logistyka dla Przemysłu.

Głównym celem Konferencji jest omówienie szans i zagrożeń, oraz wypracowanie najlepszych rozwiązań w następujących obszarach:
  • Współdzielenia łańcucha dostaw.
  • Unifikacji rozwiązań informatycznych
  • Likwidacji wąskich gardeł
  • Zwiększenia bezpieczeństwa

Czym jest projekt Logistyka dla Przemysłu?

Głównym celem projektu jest działanie na rzecz wsparcia branży przemysłowej w zakresie procesów logistycznych poprzez wspólną pracę pomiędzy podmiotami z branż transportu, spedycji i logistyki a także wzmocnienie powiązań sfery nauki i biznesu przy wsparciu podmiotów administracji publicznej. Projekt zakłada pracę wykorzystującą efekt synergii płynący z zastosowania modelu potrójnej helisy (nauka, biznes, administracja). Adresatem projektu są przedsiębiorstwa nastawione na efektywną współpracę na rzecz współdzielenia łańcucha dostaw, unifikacji rozwiązań informatycznych, likwidacji wąskich gardeł oraz zwiększenia bezpieczeństwa w zakresie transportu, spedycji i logistyki jako procesów zachodzących w przedsiębiorstwach przemysłowych.

Konferencja odbędzie się 15 maja 2014 w Górnośląskim Parku Przemysłowym w Katowicach.

Kontakt z Organizatorem - Logistyka dla Przemysłu